Украина

Замглавы Офиса Президента подала в отставку

Замглавы Офиса президента Юлия Ковалив по своему собственному желанию складывает полномочия. Об этом она написала на своей странице в Фейсбук.

«Сьогодні я залишаю посаду заступника керівника Офісу Президента. Це був неймовірний досвід та велика відповідальність у складний для країни час. І я дякую Володимиру Зеленському та кожному, з ким ми працювали разом і досягали результатів. За цей час ми змогли зробити багато: дали старт можливості українцям вільно розпоряджатися своєю землею, розпочали прозорі аукціони з приватизації державного майна та продажу дозволів на користування надрами, уклали перші концесійні угоди та прийняли новий закон про концесію, ми розпочали лібералізацію спиртової галузі, прийняли закон про державну підтримку інвестиційних проектів та про внутрішній водний транспорт, започаткували низку кредитних програм для підтримки мікро та малого бізнесу, розпочали масштабну діджиталізацію всіх державних послуг та побудову якісного корпоративного управління в державних банках та державних компаніях. Ми консолідували партнерство з нашими міжнародними партнерами для підтримки макроекономічної стабільності в цей турбулентний рік. Це лише частина з того, що стане основою для відновлення економіки вже наступного року. Це велика командна робота. І саме командна робота є запорукою успіху і швидких змін, яких очікують українці. Тому дякую всім і кожному, хто допомагав і підтримував. Я щиро вірю, що Україна — європейська, демократична і сильна Держава. Я і надалі докладатиму зусиль, щоб наша країна ставала економічно сильнішою, добробут громадян зростав і ми, українці, більше вірили в себе, в свою країну, в свої сили.»- написала Ковалив.

Президент Зеленский убежден, что Юлия Ковалив сделала весомый вклад в развитие экономики Украины.

Также Зеленский добавил, что ценит ее профессиональные качества и что она останется в Зе-команде независимо от того, что оставила должность замглавы Офиса Президента.

Источник

Показать Больше

Статьи по теме

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close
Close